We are hiring

MyBit Poland jest częścią niderlandzkiej grupy MyBit Group. To zapewnia nam stabilność, dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu IT, a także pracę z najnowocześniejszymi technologiami w bardzo ciekawych projektach.
Aktualnie stawiając na rozwój naszej firmy, prowadzimy rekrutację nowych kolegów. Dołączając do MyBit Poland staniesz się częścią zróżnicowanego, międzynarodowego zespołu. Szukamy kreatywnych ludzi o odpowiednich kwalifikacjach, myślicieli, osoby z pasją i poczuciem odpowiedzialności. Takich, którym możemy zaufać i którzy zaufają nam.
W MyBit Poland jako team gramy do jednej bramki. Jeżeli utożsamiasz się z takimi wartościami jak lojalność, zaangażowanie, pasja do programowania i chęć ciągłego rozwoju to zerknij na nasze aktualne oferty pracy w zakładce Kariera. Może znajdziesz w nich opcję odpowiednią dla Ciebie.
My dołożymy wszelkich starań, aby Twoje doświadczenia ze współpracy z nami były pozytywne już od początku procesu rekrutacji.
Jeżeli nie szukasz aktualnie zatrudnienia, ale chcesz pozostać z nami w kontakcie, to zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszej strony w zakładce "kariera", a także profilu na LinkedIn.

https://www.linkedin.com/company/mybit-poland

Ostatnie wpisy

Z przyjemnością dzielimy się z Wami tym, co słychać w świecie MyBit Poland — najnowszymi wiadomościami, wydarzeniami, wskazówkami i nie tylko! Zapraszamy do przeglądania naszego bloga i odkrywania więcej o MyBit Poland.

We are MyBit Group

MyBit Poland jest częścią holenderskiej spółki MyBit Group, która obejmuje firmy tworzące oprogramowanie na zamówienie. Dzięki przynależności do tej dynamicznie rozwijającej się spółki możemy nadal

czytaj dalej

We are hiring

MyBit Poland jest częścią niderlandzkiej grupy MyBit Group. To zapewnia nam stabilność, dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu IT, a także pracę z najnowocześniejszymi technologiami

czytaj dalej

We are open

Wkraczamy na polski rynek IT. Z dumą i ekscytacją, już oficjalnie ogłaszamy otwarcie naszego nowego biura w Opolu. MyBit Poland jako ambitna, szybko rozwijająca się

czytaj dalej