Oferty pracy

Jesteśmy dumni i mocno zaangażowani w nasz zespół, naszą firmę i naszych klientów. Chcemy ciągle się rozwijać, uczyć na błędach i udoskonalać we wszystkich możliwych aspektach. To wszystko w pełnej szacunku i otwartej atmosferze. Zależy nam na zadowoleniu wszystkich naszych partnerów i współpracowników. Nasi koledzy z pracy posiadają niezbędną przestrzeń, narzędzia i zasoby, aby realizować własne ambicje, rozwijać się w wybranym kierunku i stawać się ekspertami. Jeżeli nasze idee są Ci bliskie zostać jednym z nas.
W MyBit Poland znajdziesz świetne oferty pracy. Będziesz pracować w "super przyjaznym" teamie, wśród ludzi, którym zależy na dobrej atmosferze. Promujemy kulturę zabawy, skupioną na szacunku i integracji. Pracujemy nad międzynarodowymi projektami, wykorzystując najnowsze technologie. Oferujemy ciekawy pakiet finansowy z możliwościami awansu a także szeroki wybór benefitów. MyBit Poland wciąż poszukuje wyjątkowych osób, które dołączą do naszego zespołu, dając im przy tym doskonałe możliwości. Rozwijaj się z nami, zdobywaj nowe doświadczenie. Może właśnie MyBit Poland to Twoje miejsce w IT.

Oferty pracy - dołącz do MyBit

Fullstack PHP Developer
Jako Fullstack PHP Developer, przyczyniasz się do rozwoju, utrzymania i optymalizacji oprogramowania w imieniu klienta. Robisz to we współpracy z innymi programistami w jednym z naszych zgranych zespołów
IOS Developer
Jako iOS Developer dołączysz do zespołu Mobile Development, który obecnie składa się z około czterech ekspertów w dziedzinie rozwoju mobilnego.
PHP developer
Jako PHP Developer, przyczyniasz się do rozwoju, utrzymania i optymalizacji oprogramowania w imieniu klienta. Robisz to we współpracy z innymi programistami w jednym z naszych zgranych zespołów.

Stań się jednym z nas

Wspieramy nowatorskie myślenie

Zachęcamy do wykazywania się własną inicjatywą, samodzielnego podejmowania decyzji.

Stabilne miejsce pracy

Gwarantujemy długoterminową współpracę opartą na zaufaniu i szczerości, a także przewidywalności i stabilności wynagrodzenia.

Pracujesz z uśmiechem na ustach

Nasz zespół to grono fajnych ludzi, gdzie wsparcie i koleżeństwo nie jest tylko pustym słowem.

Korzyści z pracy w MyBit Poland

Istnieje niezliczona ilość powodów, aby dołączyć do zespołu MyBit Poland. Poniżej krótka lista:
Międzynarodowy team
Ciekawe projekty
Eventy firmowe
Imprezy zagraniczne
Dofinansowanie szkoleń
Dodatkowe korzyści (karta lunchowa, sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczeniowy, bilety do kina)

Proces rekrutacyjny

Zaaplikuj

Wybierz interesującą Cię ofertę i wyślij swoje zgłoszenie.

Rozmowa telefoniczna

Odbędziesz krótką rozmowę z telefoniczną z naszym rekruterem

Rozmowa techniczna

W razie potrzeby odbędziesz rozmowę techniczną oraz rozmowę z kierownikiem ds. rekrutacji

Finalna decyzja

Jeśli idealnie do siebie pasujemy, zaproponujemy Ci pracę!

Technologie z którymi pracujemy