Home » Kariera » Oferta pracy – Full Stack PHP Developer

Fullstack PHP Developer

MyBit Polska to firma informatyczna, której fundamentem jest partnerstwo i wiedza. Jesteśmy pasjonatami dostarczania solidnych rozwiązań programistycznych z wysokiej jakości kodem dla biznesu. To, co nas napędza to chęć pomocy naszym klientom. Naszym celem jest, aby oferowane przez nas usługi prowadziły do wzrostu każdej firmy, która się z nimi zapozna i wykorzysta je do tworzenia własnych wizji i strategii. Dostarczamy solidne rozwiązania z wysokiej jakości kodem.
Jako Fullstack PHP Developer, przyczyniasz się do rozwoju, utrzymania i optymalizacji oprogramowania w imieniu klienta. Robisz to we współpracy z innymi programistami w jednym z naszych zgranych zespołów. Nasze zespoły mają wysoki stopień niezależności i wolności technicznej. Pracujemy zgodnie z metodą Agile/SCRUM, która przejawia się w dwutygodniowych sprintach, codziennych stand-upach i ciągłym cyklu retrospektyw.

Obowiązki

Wymagania

Nice to have

Stos technologiczny i narzędzia, których używamy:

Metodologia

Co możemy zaoferować

Widzisz siebie na tym stanowisku? Wyślij swoje CV na adres info@mybitpoland.pl. Jeśli masz pytania i chciałbyś uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Marcinem Królem mailowo, marcin.krol@mybitpoland.pl