Home » Kariera » Oferta pracy – IOS Developer

IOS Developer

MyBit Polska to firma informatyczna, której fundamentem jest partnerstwo i wiedza. Jesteśmy pasjonatami dostarczania solidnych rozwiązań programistycznych z wysokiej jakości kodem dla biznesu. To, co nas napędza to chęć pomocy naszym klientom. Naszym celem jest, aby oferowane przez nas usługi prowadziły do wzrostu każdej firmy, która się z nimi zapozna i wykorzysta je do tworzenia własnych wizji i strategii. Dostarczamy solidne rozwiązania z wysokiej jakości kodem.
Jako iOS Developer dołączysz do zespołu Mobile Development, który obecnie składa się z około czterech ekspertów w dziedzinie rozwoju mobilnego. Razem będziecie odpowiedzialni za tworzenie nowych aplikacji i dalszy rozwój istniejących aplikacji dla naszych partnerów. Otrzymasz dużo miejsca i odpowiedzialności, aby poszerzyć swoją wiedzę i zastosować swoje doświadczenie w zakresie iOS. Będziesz również aktywnie doradzać naszym klientom w zakresie najlepszych rozwiązań mobilnych dla ich (przyszłych) aplikacji.

Obowiązki

Wymagania

Nice to have

Stos technologiczny i narzędzia, których używamy:

Metodologia

Co możemy zaoferować

Widzisz siebie na tym stanowisku? Wyślij swoje CV na adres info@mybitpoland.pl. Jeśli masz pytania i chciałbyś uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Marcinem Królem mailowo, marcin.krol@mybitpoland.pl